Daignostyka w

PKS Jasło

Okręgowa stacja kontroli pojazdów

Zakład kontroli pojazdów w PKS Jasło

To jedna z największych stacji kontroli pojazdów w regionie, zatrudnia wykwalifikowany i doświadczony zespół diagnostów. Zakład posiada szeroki asortyment urządzeń diagnostycznych, co sprawia, że przeprowadzone przez nas badanie jest skrupulatne i precyzyjne.

Stacja kontroli zapewnia wysoki standard usług.

Wykwalifikowani pracownicy serwisu stacji kontroli pojazdów doradzają Klientom w trakcie naprawy lub wymiany układu hamulcowego, a także wszelkiego rodzaju elementów podnoszonych i przeciwpoślizgowych samochodów ciężarowych. Wszystkie te czynności odbywa się w miejscu usytuowanym na terenie stacyjnym, co pozwala na ich szybki termin realizacji.

Stacja przeznaczona jest nie tylko dla samochodów osobowych, ale także dla autobusów, ciężarówek, przyczep kempingowych, przyczep i naczep. Kadra jest w stanie zaspokoić potrzeby zarówno osób fizycznych, jak i prawnych w zakresie świadczenia usług związanych z przeglądami pojazdów, naprawami oraz sprzedażą części zamiennych.

Wszystkie badania techniczne są przeprowadzane profesjonalnymi urządzeniami

Ich używanie gwarantuje precyzję i sprawność badań technicznych. Wszystkie wyniki badań są zapisane w dzienniku zdarzeń, który jest podstawowym narzędziem do powiadomienia o stanie technicznym pojazdu, a także do sporządzenia protokołu z tytułu wykonanych prac diagnostycznych.