Skład węgla w

PKS Jasło

Skład Węgla PKS JASŁO

Z dumą jest oferowany klientom posiadając najlepsze ceny węgla w regionie.

Istnieje na rynku od ponad 30 lat i wiemy, że ekspercka wiedza na temat tego rynku pomoże Ci znaleźć najlepszą wartość dla Twoich potrzeb! PKS posiada niskie ceny.

Oferujemy najlepszą jakość w atrakcyjnej cenie.

PKS Jasło rozpoczął sprzedaż węgla wiele lat temu, a obecnie sprzedajemy węgiel z rezerwy. Firma w pełni zajmuje się sprzedażą węgla z rezerwy, co pozwala nam oferować naszym klientom wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach. Współpraca z Autoryzowanymimi Kompanii Węglowej i zapewnia klientom najbezpieczniejszy i najbardziej niezawodny sposób zakupu węgla.

Najwyższej klasy towar ze sprawdzonych źródeł

Jakie są zniżki na zakup biletu?

Sprzedawany węgiel zawsze pochodzi z rewersu, a badania potwierdzają, że odpowiada on normom europejskim. Posiadane certyfikaty i uprawnienia uprawniają do wydawania zaświadczeń o dopuszczeniu do handlu. Ze sprzedaży opału mają Państwo pewność, iż są to produkty najwyższej jakości. PKS Jasła sprzedaje węgiel od ponad 100 lat. W ciągu tego okresu skupiamy się na jakości, a nie jedynie na stałym zwiększaniu kwoty sprzedaży. Węgiel PKS Jasła z Jastrzębiej Góry sprzedawany jest oraz dostarczamy do Krakowa i Nowego Sącza, ale także po całej Polsce i Europie Zachodniej.