Myjnia w

PKS Jasło

Myjnia bedotykowa

Myjnia bezdotykowa w PKS Jasło to jedna z najnowocześniejszych myjni samochodowych w kraju. 

można korzystać w godzinach 9:00-18:00 oraz w soboty od 8:00 do 12:00. Do dyspozycji jest pełny zespół pracowników, którzy pomogą użytkownikom w doborze odpowiedniego programu mycia i będą pomocne dla nich podczas procesu usunięcia ciężkiego piachu z pojazdu.

pexels-bryce-carithers-8659962

Co warto wiedzieć? 

Wyposażona jest w panel dotykowy pozwalający na wybranie wielkości auta, a co za tym idzie na dobranie odpowiednich środków i programu mycia. W tym celu należy umieścić swój numer telefonu i portfel mobilny, jakim jest Blue Media (numer można przypisać na stacji paliw). Następnie w środku kabiny na ekranie dotykowym trzeba wybrać opcję „myjnia” i dostosować jej program do rodzaju samochodu oraz preferencji użytkownika (wybór pomiędzy np. lustrzanymi czy matowymi pianami).

Wyposażona jest w panel dotykowy pozwalający na wybranie wielkości auta, a co za tym idzie na dobranie odpowiednich środków i programu mycia.

Jak skorzystać z myjni?

W środku kabiny na ekranie dotykowym trzeba wybrać opcję „myjnia” i dostosować jej program do rodzaju samochodu oraz preferencji użytkownika (wybór pomiędzy np. lustrzanymi czy matowymi pianami). Z kolei podczas samych mycia i prania pozostaje się w fotelu samochodu, a urządzenie dokonuje automatycznych zabiegów czyszczenia luster, szyby i ramek wstecznych. Wszystkie te czynności prowadzi się bezdotykowo, bez stosowania środków chemicznych – to duże udogodnienie dla osób o wrażliwych skórach lub alergików.

Dzięki takim rozwiązaniom możemy być spokojni o stan naszej limuzyny czasem nawet kilka miesięcy przed planowaną podróżą.

pexels-madalin-grigore-10648823